Konverzace s rodilými mluvčími

Zdravím vás :-) 
Chcete krátkodobou "oprašovačku" Vaší znalosti?? Nechcete ztrácet čas kurzem a chcete jen konverzaci či rychlé zorientování se v gramatice kterou jste pozapoměli?? Napište a sestavím Vám kurz na míru Vašim požadavkům.
 
vaše Dáda

Novinka

Pro ty kteří znají - Jupí News in levels v telefonu jako Apka? :-o A pro ty co neznají? Super věc! Zkuste a uvidíte :-)

Vítám vás!

Tato stránka je tvořena jako prostor pro mé současné, bývalé ale i budoucí studenty či nestudenty kteří jste sem náhodně zabrouzdali. Mohu vám garantovat, že pokud se budete pravidelně  učit nové a procvičovat naučené, výsledek se brzy dostaví.

V přehledném a tématicky uspořádaném menu naleznete cvičení na gramatiku, slovní zásobu, cvičení poslechu , četby, ale i možnost nahrávání svého hlasového projevu a porovnávání s originálním zvukem. (menu - procvičování  - SPEAKING) 

Pokud se budete cítit ztraceni, kontaktujte mne a já Vám ráda pomohu naleznout cestu.

Vážím si času, který prostřednictvím mé internetové domácí školy do sebe investujete!

Co máte na srdci?

Can you help me translate

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

Installing new lighting

I wanted to share with you my business which is a stable [url=https://www.carlobuilders.com/commercial-electrical-companies-in-phoenix.html]commercial plumbing contractors in paradise valley and Scottsdale Arizona[/url] We are excited to have discovered this web site, it is really everything my friends from work and I have been hoping for. The detailed information on this web page is definitely helpful and is going to help my friends and I twice a week. It shows that the site acquired a lot of knowledge about this and other pages and info really show it. I'm not usually on the web most of the time but when I get an opportunity i'm always looking for this sort of factual information or stuff similarly concerning it. I have three of my relatives that have also developed a liking in this because of all that I have gathered about it and they are for sure to visit the site since it's such an awesome score. I'm also interested in politics and dealing with the new changes in politics Cheers. and if you know anyone that wants a little searching engine optimization or web design check out this web design companies use [url=https://www.gotwebsite1.com/index.html]website design in flagstaff 86011[/url]

Přidat nový příspěvek

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 1 037 53%

Celkový počet hlasů: 1945