KOnverzace s rodilými mluvčími

Zdravím vás :-) 
Chcete krátkodobou "oprašovačku" Vaší znalosti?? Nechcete ztrácet čas kurzem a chcete jen konverzaci či rychlé zorientování se v gramatice kterou jste pozapoměli?? Napište a sestavím Vám kurz na míru Vašim požadavkům.
 
vaše Dáda

Novinka

Pro ty kteří znají - Jupí News in levels v telefonu jako Apka? :-o A pro ty co neznají? Super věc! Zkuste a uvidíte :-)

Vítám vás!

Tato stránka je tvořena jako prostor pro mé současné, bývalé ale i budoucí studenty či nestudenty kteří jste sem náhodně zabrouzdali. Mohu vám garantovat, že pokud se budete pravidelně  učit nové a procvičovat naučené, výsledek se brzy dostaví.

V přehledném a tématicky uspořádaném menu naleznete cvičení na gramatiku, slovní zásobu, cvičení poslechu , četby, ale i možnost nahrávání svého hlasového projevu a porovnávání s originálním zvukem. (menu - procvičování  - SPEAKING) 

Pokud se budete cítit ztraceni, kontaktujte mne a já Vám ráda pomohu naleznout cestu.

Vážím si času, který prostřednictvím mé internetové domácí školy do sebe investujete!

Co máte na srdci?

Re: Dík

Dobrý den Majko :-)
jsem ráda, že Vám stránky pomáhají a podporují Vaše nadšení se učit :-) Kdybyste měla jakýkoliv dotaz, neváhejte mi napsat e-mail .-) Celoživotní vzdělávání a zápal pro učení je nejlepší cesta k plnohodnotnému a pozitivnímu průběhu života a jste inspirací pro všechny moje ostatní studenty :-)

Přeji Vám mnoho úspěchů a příjemné chvíle strávené na tomto webu, ale nejen zde :-) !!!

Dada

Líbí se Vám váš web?

Děkuji všem za názory a prosím ty kteří mají pocit, že by se stránky měly upravit o nápady a doporučení. Případně konkrétní informaci co přesně změnit :-)

Díky a přeji příjemný den!

D.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 326 50%

Celkový počet hlasů: 658