- nestíháte běžnou lekci nebo docházku na pravidelné lekce, ale rádi byste konverzovali?? Stačí jeden klik, objednat si termín a spojíme se po telefonu :-) Je možné po domluvě i Whatsapp video call :-)

- můžete se učit kdekoli...třeba i přičekání u lékáře, ve fronťe na úřadech, když si dáváte paouzu na výletě..prostě KDEKOLI :-)

Hezký den a budu se na Vás těšit!!!

Dáda

Novinka

Pro ty kteří znají - Jupí News in levels v telefonu jako Apka? :-o A pro ty co neznají? Super věc! Zkuste a uvidíte :-)

Vítám vás!

Tato stránka je tvořena jako prostor pro mé současné, bývalé ale i budoucí studenty či nestudenty kteří jste sem náhodně zabrouzdali. Mohu vám garantovat, že pokud se budete pravidelně  učit nové a procvičovat naučené, výsledek se brzy dostaví.

V přehledném a tématicky uspořádaném menu naleznete cvičení na gramatiku, slovní zásobu, cvičení poslechu , četby, ale i možnost nahrávání svého hlasového projevu a porovnávání s originálním zvukem. (menu - procvičování  - SPEAKING) 

Pokud se budete cítit ztraceni, kontaktujte mne a já Vám ráda pomohu naleznout cestu.

Vážím si času, který prostřednictvím mé internetové domácí školy do sebe investujete!

Co máte na srdci?

Hello, write about your price

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

General gathering

Collective effort. Pavel Durov just announced his cryptocurrency, nocoin, and introduced the chance to mine it on Telegram. Simply play a fun game to earn this coin. Join the early miners – we all know how the early Bitcoin adopters came out on top. Here's the game link for mining https://t.me/notcoin_bot?start=r_4_15620150

Přidat nový příspěvek

Konverzace s rodilými mluvčími

Zdravím vás :-) 
Chcete krátkodobou "oprašovačku" Vaší znalosti?? Nechcete ztrácet čas kurzem a chcete jen konverzaci či rychlé zorientování se v gramatice kterou jste pozapoměli?? Napište a sestavím Vám kurz na míru Vašim požadavkům.
 
vaše Dáda

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 1 310 48%

Celkový počet hlasů: 2740