KOnverzace s rodilými mluvčími

Zdravím vás :-) 
Chcete krátkodobou "oprašovačku" Vaší znalosti?? Nechcete ztrácet čas kurzem a chcete jen konverzaci či rychlé zorientování se v gramatice kterou jste pozapoměli?? Napište a sestavím Vám kurz na míru Vašim požadavkům.
 
vaše Dáda

Novinka

Pro ty kteří znají - Jupí News in levels v telefonu jako Apka? :-o A pro ty co neznají? Super věc! Zkuste a uvidíte :-)

Vítám vás!

Tato stránka je tvořena jako prostor pro mé současné, bývalé ale i budoucí studenty či nestudenty kteří jste sem náhodně zabrouzdali. Mohu vám garantovat, že pokud se budete pravidelně  učit nové a procvičovat naučené, výsledek se brzy dostaví.

V přehledném a tématicky uspořádaném menu naleznete cvičení na gramatiku, slovní zásobu, cvičení poslechu , četby, ale i možnost nahrávání svého hlasového projevu a porovnávání s originálním zvukem. (menu - procvičování  - SPEAKING) 

Pokud se budete cítit ztraceni, kontaktujte mne a já Vám ráda pomohu naleznout cestu.

Vážím si času, který prostřednictvím mé internetové domácí školy do sebe investujete!

Co máte na srdci?

Test, just a test

Hello. And Bye.

??????????????????????? Bionica ???????????????????????????? anglictinadoma.cz

Bionica - ?????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????? 16 ?????? 12 ???

??????????????????? Bionica - ?????????????????????????????????????????????????" ??????? "?????????? ?????????????????????????? Bionika ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????? ?????? ?????????????????? ???? ?????????????

?????? ??? ????? 2020 ???????????? Bionika ?????? 7769 ???????????? 5319 ???????????????????? (????????????????????????????????)

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????: [url=https://www.japanimanga-night.ch/author/info_qbv7k808/]??????????????????????? Bionika ???????????????????????????? japanimanga-night.ch[/url] 7d6_325

????????????????????????????????????? 42% ????????????????????????????? Facebook:[url=https://www.facebook.com/Alyonarom/posts/954691168351845]?????????????????????????[/url]

Přidat nový příspěvek

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 332 49%

Celkový počet hlasů: 672