KOnverzace s rodilými mluvčími

Zdravím vás :-) 
Chcete krátkodobou "oprašovačku" Vaší znalosti?? Nechcete ztrácet čas kurzem a chcete jen konverzaci či rychlé zorientování se v gramatice kterou jste pozapoměli?? Napište a sestavím Vám kurz na míru Vašim požadavkům.
 
vaše Dáda

Novinka

Pro ty kteří znají - Jupí News in levels v telefonu jako Apka? :-o A pro ty co neznají? Super věc! Zkuste a uvidíte :-)

Vítám vás!

Tato stránka je tvořena jako prostor pro mé současné, bývalé ale i budoucí studenty či nestudenty kteří jste sem náhodně zabrouzdali. Mohu vám garantovat, že pokud se budete pravidelně  učit nové a procvičovat naučené, výsledek se brzy dostaví.

V přehledném a tématicky uspořádaném menu naleznete cvičení na gramatiku, slovní zásobu, cvičení poslechu , četby, ale i možnost nahrávání svého hlasového projevu a porovnávání s originálním zvukem. (menu - procvičování  - SPEAKING) 

Pokud se budete cítit ztraceni, kontaktujte mne a já Vám ráda pomohu naleznout cestu.

Vážím si času, který prostřednictvím mé internetové domácí školy do sebe investujete!

Co máte na srdci?

Re: učení

Dobrý den Verčo,

ano, učím i osobně. Kontaktujte mne prosím telefonicky (723 082 111) nebo na e-mailu (danavitaskova@seznam.cz). Ráda se Vám budu věnovat "face to face" :-)

Těším se na Vás,

D.V.

Dík

Je mi 60 a začala jsem se v důchodu učit anglicky. Moc mě to baví a tak bych vám chtěla poděkovat za vaše stránky. Hodně mi pomáhají, mám je moc ráda. Chodím na ně skoro každý den Děkuju, děláte to skvěle. Majka

Přidat nový příspěvek

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 533 40%

Celkový počet hlasů: 1322