28.2.2018

Jak již název této kategorie napovídá, bylo to dlouho jen o mě...ONE WOMAN SHOW :-)...Doba se ale změnila, ze mě se stala maminka, a tak jsem nutkání které jsem již řadu let měla, uskutečnila. Přivolala jsem na pomoc milé a zkušené lektory, které vybírám srdcem aby splňovali to jak si představuji, že by lektor měl vypadat. Tedy aby byl milý, vstřícný, flexibilní a jeho hodiny byly zábavné, poučné a především příjemné. Aby se studenti cítili spokojeně a postupně si spolu vytvořili přátelský vztah, kde je cílem se pod vedením zkušeného lektora naučit a dozvědět co nejvíce na každé hodině :-) 

Lektoři procházejí jak vztupním pohovorem, tak i konzultacemi a školením, kde sdílíme zkušenosti a hledáme nové a efektivní způsoby jak jednotlivé problémy řešit. 

24.10.2013

Jmenuji se Dana Vitásková a výukou angličtiny se zabývám od roku 2002. Do té doby jsem si osobně a mnohdy ne příliš snadno (stejně jako mnozí z vás) prošla všemi obtížemi pochopení a naučení se jazyka, což odhodlání předat mé zkušenosti dál, jen posílilo.

Mohu s čistým svědomím prohlásit, že zkoumání nových metod, jevů a nepoznaných tajů světa angličtiny, je mým koníčkem posledních 20 let. Ale nebudu zde svůj příběh dopodrobna popisovat. Můžeme si jej říci osobně, pokud vás bude zajímat, v rámci konverzací :-)

 

V bodech nejdůležitější informace:

 •  2001    Certificate of studies (completed language level 6 - Advanced)
 •  2002    Klobouk lektora anglického lektora, školení ve firmě James Cook Languages
 •  2010    British Study Centres (Oxford - měsíční studijní pobyt)
 •  2011    Dokončení magisterského studia (obor Andragogika - Vzdělávání dospělých)
 •  2011    Seminář Jazyky bez bariér (problematika výuky anglického jazyka pro děti s dyslexií)
 •  2013    Konference DYSKORUNKA (studium k prohlubování odborné kvalifikace)
 •  2013    Seminář Refresh Your Teaching Skills

 

Rozhodně doporučuji "neusnout na vavřínech" a stále se snažit dosaženou znalost udržovat, oprašovat a rozšiřovat. Mozek je stejný jako svaly v těle..jakmile necvičíte, ochabne a postupně zapomene i to co pro něj bylo naprosto bezproblematické. Stačí pouhých pár minut denně nebo čas od času přečíst nějaký článek, podívat se na film nebo si poslechnout nějaký krátký poslech...

 

Co nabízím:

 •  Zkušenosti s výukou studentů 8-65 let od roku 2002
 •  Kompletně vybavená učebna - Praha 8 Kobylisy (5-10min chůze od metra Kobylisy)
 •  Přátelská atmosféra
 •  Motivující a pozitivní lektor :-)
 •  Vystavení faktury samozřejmostí

 

D.V.

 

4.3.2012

Níže uvedená skutečnost, že je web v plenkáchů již dávno není pravda a děkuji tímto všem, kteří jste mne informovali o problematice kterou byste zde rádi cvičili.

Za zhruba dva roky jsem pro vás našla a seředila velkou slovní zásobu, různé varianty testů, poslechů, videí a dalších cvičení on-line. Opravdu si vážím času, který investujete do vzdělávání a inspirujete mne tím k práci na zábavných a metodických pomůckách k výuce.

 

Přeji úspěchy u studia!!

D.V.

 

Vítám vás  :-)

Cílem "anglictiny doma" je vytvořit prostor pro opakování, procvičování a třeba i učení se něčemu novému. Zatím je projekt v plenkách a tak tímto způsobem oslovuji své bývalé, současné či budoucí studenty s otázkou: Co vše rádi uvidíte na vašem domácím studijním prostoru.

 

Budu se těšit na všechny vaše nápady :-)

 

Přeji příjemné studium, Dana

 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 1 310 48%

Celkový počet hlasů: 2740