REIKI

Pro Ty, kteří o mě nevedí, že mám zasvědcení I.stupně REIKI jsem vložila tuto kategorii.....

  • pokud budete mít zájem o ošetření, nebo jen dotaz - napište nebo mi zavolejte :-)
  • mám zkušenosti s lokálními i celkovými ošetřeními s pozitivními výsledky. Někdy se úleva nedostaví ihned, ale například do několika minut, hodin ale i dní..záleží jaký problém vás trápí...(například u depresí je třeba 8-10 ošetření 8-10 dní po sobě)

 

Mé zasvědcení proběhlo na celovíkendovém semináři (13.-15.7.2012) u mistra REIKI Miroslava Čapka www.sarpa.cz

Něco málo o REIKI

REIKI je duchovní cesta, nezávislá na vírách a církvích, vede člověka k harmonii se sebou samým a se sounáležitostí s přírodou. REIKI je stará přírodní léčebná metoda, která aktivuje sebeléčebný potenciál člověka. Energie REIKI se přenáší dotykem rukou. REIKI působí na tělesné, duševní i duchovní úrovni, uvolňuje napětí a blokády a vede k pocitu spokojenosti a harmonii. Ošetření energií Reiki je vhodné pro všechny věkové kategorie a zvláště je vhodné při diagnostikované cukrovce, roztroušené skleroze, mozkových příhodách, úrazech, únavě, stresu, vyčerpanosti, pooperačních stavech, depresi, poruše imunitního systému, bolestech u ležících dlouhodobě a pomoc při důstojném umírání.

(ZDROJ: www.sarpa.cz)

pokud budete mít zájem o více informací - doporučuji www.sarpa.cz rubrika - ČLÁNKY :-)

 

Máte dotaz? Kontaktujte mě :-)

Další věc, která mi přišla do cesty - je cvičení "NAPOJENÍ SE NA SVĚTLO". Celé cvičení trvá cca 15 minut a níže vložené videoposlechy jsou k vizualizaci naprosto ideální. Snad vám budou také vyhovovat :-)

Zdravím Tě světlo :-)

 

Anketa

Co vám dělá největší problém?

Mluvený projev 1 310 48%

Celkový počet hlasů: 2740